Solutions
Applications
Products
Home

Aplikace

Potravinářství & Farmacie

Siftex nabízí materiály vyhovující předpisům FDA, 3A hygieny a EU 1935/2004. Tyto materiály jsou vhodné pro aplikace při zpracování potravin a farmaceutických produktů. Nezávislé testování a certifikace vám zaručuje, že produkty Siftex, které jste si vybrali jsou bezpečné v přímém i nepřímém kontaktu s potravinami. S tolika materiály průžných propojení vám Siftex nabízí nejvhodnější materiál pro váš proces. Oblíbené volby jsou Clear-Flex™ rukávce a vlnovce, nepřilnavé PTFE propojení, BFM® uchycení, bezešvá přírodní pryž pro suché materiály, stejně tak jako Nitrilová pryž pro olejnaté a mastné materiály.

Siftex nabízí široký sortiment materiálů vyhovujících předpisům FDA, 3A hygieny a EU 1935/2004, určených pro přímý kontakt s potravinami. Nezávislé testování a certifikace vám zaručuje, že produkty Siftex, které jste si vybrali jsou bezpečné v přímém i nepřímém kontaktu s potravinami.

Můžete si vybrat ze široké nabídky materiálů pro pružná propojení. Siftex vám nabízí:

Chemická výroba

V chemické produkci nacházíme široké využití třídění na sítech, míchání, mletí, sušení, dopravy a balení. Vysoké teploty, agresivní chemické látky, problémy se statickou elektřinou, tlakem nebo vakuem a požadavky na ochranu prostředí jsou výzvou k výběru velmi trvanlivého pružného propojení.

Třicetileté zkušenosti Siftexu v oblasti pružných propojení v největších chemických továrnách nás naučili dvě věci.  Tým Siftex je připraven analyzovat vaší palikaci a doporučit vhodné pružné propojení, které vám dlouho vydrží a ještě ušetříte.

Mlýny a zpracování zrna

Mlýny mají pružná propojení v zařízeních na příjmu zrna, úpraven, drcení, čištění, třídění, dopravě, míchání a balení. Rozdílné kroky procesu, druhy zařízení a produktů znamenají, že potřebujete dodavatele pružných poropojení, který rozumí vašim procesům tak aby byl schopen řešit vaše problémy:

  • naše Sift-Sock látkové rukávce jsou dostupné ve více než dvaceti různých prodyšných nebo neprodyšných tkaninách.
  • BFM® uchycení se zacvakávají uvnitř nebo vně příruby a šetří čas a náklady.
  • Clear-Flex polyuretanové rukávce a obdelníkové příruby odolávají nejhorší abrazi a dokáží odstranit statický náboj.

Pekárenství

Měli jste někdy plné ruce práce s organizováním produkce chleba, pěčiva, těstovin, muffinů a dalších pečených dobrot? Taková výroba potřebuje mnoho mixerů, filtrů a vzduchových vaků, zachytávání odpadu, rukávců a dalších. Siftex nabízí široký výběr stadardních a zákaznických vaků a rukávců. Naše šité rukávce vyhovují specifikacím OEM nebo je převyšují. Nechte nás dodávat vám to co potřebujete ve vašich pekárnách!

Pokud máte problémy se zachytáváním drobků pod dopravníky, máme pro vás řešení ve formě Crumb-Catchers vinylových plachet montovaných pod dopravníky. Vyrábíme je na zakázku, přesně podle požadavků zákazníka. Výsledkem je čistější a bezpečnější prostředí pekárny.

Plastické pryskyřice & Zpracování minerálů

Vysoká procházející množství a abrazivní materiály mohou zapříčinit rychlý konec mnoha typů pružných propojení. Proto největší zpracovatelé plastů a minerálů používají super abrazi odolné Clear-Flex polyuretanové rukávce.

Clear-Flex je odzkoušen, že vydrží na abrazi až 10 x více něž neopren nebo látkové rukávce. Pokud zpracováváte plastické hmoty, hlínu, cement a minerály, zjistíte, že se vyplatí vsadit na Siftex!

Všechna práva vyhrazena ©2000-2012
Siftex Equipment Company Inc. www.siftex.com

Site Map
Contact Us
About
Support
Distributors