Solutions
Applications
Products
Home

Produkty

BFM® uchyceníBFM Fitting

BFM® uchycení mění způsob jak svět mění svoje pohyblivá spojení. S BFM® uchycením začíná průmyslová revoluce!  BFM® uchycení je čistější systém, bezpečnější a dovolující výměnu rukávců velmi rychle a bez nástrojů.  BFM je patentovaná technologie eliminující potřebu hadicových spon a nebezpečí s nimi spojené.  Hladký povrch uvnitř BFM uchycení je prevencí ucpání rukávce a je tako více hygienický. BFM® uchycení je příští generace pohyblivých spojení pro bezprašné provozy!

Clear-Flex Clear-Flex

Jasně lepší pružné propojení!  Clear-Flex polyuretanový rukávec nabízí víc než jste čekali:  plnou visuální kontrolu procesu, vynikající otěruvzdornost, výborné antistatické vlastnosti a vynikající trvanlivost. Clear-Flex pružné rukávce jsou vyráběny ze speciálního polyuretanu, který je Siftexem patentovaný. Clear-Flex pružná spojení mají hladký vnitřní povrch vydrží vyšší teploty a jsou chemicky odolná. Objevte všestrannost Clear-Flex polyuretanových rukávců a uvidíte o co jste přicházeli!

Vlnovce Corrugated Sleeves

Hledáte vylepšené vlnovce, které vám déle vydrží?  Máme vlnovce pro všechny typy pružných spojení u vibračních a krouživých strojů. Skladem máme velké množství vlnovců všech typů, velikostí a materiálového složení. Je váš produkt suchý, mokrý, olejnatý, lepivý, abrasivní, je to potravina, zpracováváte produkt při vysoké či nízké teplotě?
V oblasti pružných spojení se pohybujeme skoro 30 let, a tak víme, které vlnovce uspějí a které ne. Využijte našich zkušeností a ušetřete čas i náklady.  

Crumb-Catchers Crumb Catchers

Pekárny vždy pracují na tom, aby optimalizovali bezpečnost, účinnost a hygieničnost.
Siftex vinylové pásy k zachytávání drobků pomáhají dosáhnout těchto cílů. Zachytávače drobků zachytí drobky, ingredience a ostatní odpad, který může spadnout z dopravníkových pásů. Siftex se specializuje na vývoj, výrobu a instalaci těchto vinylových pásů, tak aby vám pomohl ušetřit čas a pomohl zvyšovat produktivitu. Siftex zachytávače drobků jsou vyráběny tak, aby se snadno používaly. Jsou vyvinuty tak aby se snadno čistily. </p>
      

MAGNETHANE Magnethane

MAGNETHANE je ještě více atraktivní!  Magnetické pasti a detektory kovů jsou běžnou obranou před znečištěním částečkami kovů. A stejně jako kovové části, tak i části z plastických hmot a gumy jsou všude ve výrobním zařízení. Gumové a plastické díly vyrobené z MAGNETHANE jsou detekovatelné detektory kovů a je možné je zachytit do magnetických pastí. Dovolte aby vám Siftex ukázal jak MAGNETHANE pružná spojení a síťové čistící kuličky mohou pomoci v bitvě proti kontaminaci cizorodými látkami.

PTFE (Teflon®) přechodkyPTFE Flexibles

PTFE má vynikající vlastnosti, jako jsou chemická odolnost, nepřilnavý povrch, teplotní stabilitu a trvanlivost v agresivním chemickém prostředí. Tyto vlastnosti předurčují Teflon pro pružné propojovací rukávce a kryty strojů. Siftex PTFE přechodky jsou bezpečné v přímém kontaktu s potravinami a mají vynikající odolnost proti agresivním čistícím praktikám. Náš výběr PTFE tkanin a pružný nalaminovaný film vám dává na výběr mezi prodyšnými nebo neprodyšnými tkaninami. Můžeme udělat jakýkoli tvar přechodky na přání zákazníka. Když vám někde materiál nevydrží z důvodů náročné aolikace, zkuste místo toho Siftex PTFE přechodku.

Gumové hadice & rukávce Rubber Tubing

Bezešvé gumové hadice a rukávce jsou jedny z nejvšestrannějších pružných propojení. Jak si máte vybrat z mnoha gumových směsí a provedení rukávců?
Umožněte Siftexu ukázat vám to správné složení gumy a provedení rukávce. V tom je celý rozdíl v trvanlivosti a optřebení. S tucty gumových směsí určených pro styk s potravinami a pro jiné provozy je Siftex vaším prověřeným zdrojem bezešvých hadic zkonstruovaných pro váš provoz. Propojte se lépe s naší 30 letou tradicí, s velkou zásobou různých provedení hadic a možností nechat si uříznout správnou délku hadice zdarma.

Sift-Socks Sift-Socks

Když to dokážete nakreslit, my to dokážeme ušít!  Sift-Sock látky se dají upravit tak abystedostali do potřebujete. Je možné ušít spojovací rukávce, násypky, kryty strojů, pytle na prach. Látky jsou dostupné jak prodyšné, tak neprodyšné. A to včetně látek pro vysoké teploty, vystavení chemickým vlivům, trvale ohýbaným anebo otěruvzdorným. Sift-Socks mohou být vyrobeny s obrubou na přání zákazníka, s různými kombinacemi vnitřních a vnějších rukávců, antistatickými materiály atd. Buďte lépe spojeni díky se Sift-Socks, které splní vaše požadavky na šité rukávce a přechody.

Rukávec uvnitř rukávce Sleeve-within-a-Sleeve

Někdy je ten nejjednodušší nápad jak něco spojit také ten nejefektivnější. A žádné pohyblivé spojení není jednodušší a nejvíce efektivní než Rukávec uvnitř rukávce. Toto dvouvrstvé spojení s vnitřním bezešvým rukávcem, který je spojen navrchu s vnějším rukávcem. Dole je vnitřní rukávec uvnitř vstupu do zařízení. Toto směruje všechen produkt do vstupu zařízení a zabraňuje aby se sypký materiál dostal vně rukávce. Vnější rukáv je sponami připevněn k vnější obrubě na vstupu i na výstupu. Toto připojení je pak prachotěsné. Jednoduché, efektivní, trvanlivé a upravitelné dle vašich požadavků.

Ostatní produktyMisc Products

Siftex dodává také mnoho komponent, které potřebujete pro připojení a údržbu pohyblivých spojení, stejně jako pro výrobní proces samotný.    Tyto produkty jsou:

  • Síťové čistící kameny
  • Síťové čistící kuličky
  • Nerezové spony
  • Hi-Flex zesílené termoplastické hadice

All site contents ©2000-2012
Siftex Equipment Company Inc.

Site Map
Contact Us
About
Support
Distributors