Solutions
Applications
Products
Home

Řešení

Prosévání

Kolik různých typů krouživých, vibračních, odstředivých, tlakových a vakuových sítových zařízení máte ve vašem závodě? Udržovat v provozu různé propojky různých průměrů, délek, materiálů zvyšuje náklady a je problémem pro údržbu. Chcete ušetřit čas odstávek? Poraďte se se Siftexem o našich inovativních produktech a možnostech jak ušetřit čas a náklady. Můžeme vám pomoci v následujícím:

Když potřebujete pohyblivé propojení pro prosévačky, vzpoměňte si na Siftex.

Extrémní teploty & Agresivní chemikálie

Pokud je váš výrobní proces příliš horký nebo studený, nebo pracujete s agresivními chemikáliemi, tak jste sedostali v Siftexu na správné místo. Najít trvanlivou, cenově dostupnou variantu pružného propojení je tak jednoduché jako zavolat Siftex. Nabízíme standardní nebo speciální propojení s teplotní odolností od -130°C do 650°C. Naše produkty se používají v mrazivím prostředí výroby kávy stejně tak jako v sušicích zařízeních.  Siftex má vyzkoušeny produkty vhodné pro zpracování kyselin a hydroxidů stejně tak jako velmi agresivních chemikálií. Zde je zkrácený materiálový výběr:

Když potřebujete odpověď na extrémní teploty a agresivní chemikálie, je dobré být v kontaktu se  Siftexem.

FDA souhlas & vyhovění EU potravinářským předpisům

Siftex začal v r. 1983 dělat pohyblivé propojky v továrně na dětskou výživu. Navrhovali jsme, vyráběli a dodávali propojky, díly a potřeby pro hygienický kontakt s potravinami až do současnosti. Naše hlavní produkty jsou certifikovány pro použítí v přímém styku s potravinami. Navíc jsou Siftex produkty testovány tak, aby vyhověly EU normě 1935/2004 a 10/2011 pro pryž a plastické materiály používané pro přímý styk s potravinami. Dodáváme také 3A hygienické pohyblivé propojky.

Některé z takových našich produktů jsou:

Siftex bere to aby byly jeho produkty vhodné pro styk s potravinami stejně vážně jako vy. Poskytnutí aktuálních nezávislých certifikací na naše produkty je cesta jak být lépe spojeni!

Všechna práva vyhrazena ©2000-2012
Siftex Equipment Company Inc. www.siftex.com

Site Map
Contact Us
About
Support
Distributors