Solutions
Applications
Products
Home

Novinky

Těsnící materiál byl nalezen v hamburgrech

FoodProductionDaily.com uvedla na svých stránkách, že Wisconsinský producent hovězího stahuje z trhu přes 17.000 kg mražených hamburgrů, protože se v nich mohou vyskytovat částečky těsnícího materiálu.

Siftex Magnethane, který se může použít na výrobu těsnění, rukávců, dopravních pásů, stírátek a dalších plastových komponent je magnetický a detekovatelný rentgenem a proto je možné ho vysledovat při kontrole

Vítejte na našich nových webových stránkách!

Pokud násprovidelně navštěvujete, tak jste určitě zaregistorvali, že naše webové stránky jsoukompletně inovované. Kromě vzhledu jsme nově srovnali informace tak abyste snadněji našli to co hledáte o našich produktech.

Naše produktové stránky jsou neustále ve vývoji, protože pracujeme na tom, abychom vám přinášeli kompletní a nejnovější informace o každém produktu z naší výroby. Sledujte, prosím, aktualizace našich stránek. Pokud nenaleznete na našich stránkách informace, které hledáte, zavolejte nám .  

Je toho mnohem víc! Sledujte speciální stránky pro trénink distributorů a podporu a také jak jsou naše informace hlubší a podrobnější.

Všechna práva vyhrazena ©2000-2012
Siftex Equipment Company Inc. www.siftex.com

Site Map
Contact Us
About
Support
Distributors