Solutions
Applications
Products
Home

O Siftexu

30 Years (almost)

Během svého téměř 30 letého trvání se Siftex aktivně soustřeďoval na svou úkol: pomáhat zákazníkům snižovat čas odstávek přinášením inovativních produktů, osobním přístupem, výbornou zákaznickou podporou a včasnými dodávkami tak jak to zákazníci očekávají.

V posledních dvou letech, kdy mnoho podniků zavíralo provozy, Siftex rozšířil vývojové oddělení (R&D), produkci, prodej, distribuci a skladové vybavení tak, aby mohl poskytovat lepší služby zákazníkům.

Historie firmy, 1983-2012

Rok 1983

Richard Weil už slyšel dost. Po 35 leté kariéře ve vývoji a marketingu na poli zařízení pro průmyslovou výrobu, znal Richard stížnosti lidí ve výrobě, kteří hledali trvanlivá pružná propojení strojů. Vstoupil na pole vývoje lepších pohyblivých spojení a takse zrodil Siftex. V průběhu prvého roku, věděl Richard že je na správné koleji. Více a více zákazníků se ozývalo každý týden.

Richard si brzy uvědomil, že čím více pracuje, tím je také více zainteresován. V době, kdy plánoval odejít do důchodu, Richard pracoval na plný úvazek aby pomohl rozvoji rostoucímu počtu zákazníků Siftexu.

V roce 1987

Steve Weil vstoupil do Siftexu, aby pokračoval v tom co jeho otec začal. Zatímco jeho rodiče odpočívali, cestovali a radovali se z nového vnoučete,Steve se soustředil na to jak dělat business.

V dalších několika letech naslouchal Steve přání zákazníků a objevoval nové příležitosti k rozšíření produktové řady výrobků Siftexu.

90- léta

yla dekádou stálého růstu firmy, kterému pomohlo uvedení Clear-Flex™ polyuretanových hadic v roce 1994. V roce 1996 jsem rozšířili naši produkci, skladové prostory a zasílací službu.

Rostoucí výrobní sortiment a seznam zákazníků znamenal, že Siftex potřeboval více schopných lidí ve výrobě, prodeji a zákaznickém servisu.

Rok 1998

Paní Carleen Cunningham se připojila k prodejnímu týmu Siftexu.

Carley se rychle stala favoritem zákazníků. Díky jejímu vystupování, soustředěnosti na detail a ochotě jet míle navíc se stala mezi zákazníky velmi oblíbenou. Tvrdá práce a držení slova vybudovala její reputaci v oblasti zpracování sypkých a granulovaných materiálů. S Carley jako hlavním obchodním zástupcem velmi stoupala reputace Siftexu.

Carley se stala tak důležitou pro náš prodejní tým, že jsme vážně uvažovali o tom, aby nám jeden z našich zákazníků v oblasti biotechnologií Carley naklonoval aspoň 10x.

Blížíme se našemu 30-tému roku...

Siftex nemohl naklonovat Carley, objevili jsme však, že je tam asi nějaký rodinný "Hodlin-gen" obsahující vysokou pracovní etiku, když jsme zaměstnali její neteř Meghan. Začala s prací na částečný úvazek v létě 2004. Meghan předváděla podobný důvtip, inteigenci, šarm a pracovní etiku. Meghan byla vždy klidná a zákaznící přicházeli zpět s dalšími objednávkami. Co možná zní jako "čím více Hodlinů, tím veseleji", tak sestra Meghan, Erin, and sestřenice Danielle, pracovaly v týmu Siftex o prádninách a studijních volnech. Po absolvání university v r.2010, nastoupila Erin v Siftexu jako koordinátor zákaznického servisu.

Siftex je rodinná firma. Najdete zde členy jedné rodiny pracující spolu v našem marketingu, produkci, skladu a administrativě. Již třetí generace rodiny Weilsů se učí jak Siftex pracuje: Ric a Sam pracují v divizi Siftex CCIG a instalují zachytávací plachty z vinylu pod dopravníky v pekárnách.
Siftex je hrdý na to, že může pomáhat malým i velkým podnikům s lepšími pružnými spojeními. Každý den pracujeme pro nejvíce respektovaná jména v potravinářství, farmacii, chemickém průmyslu, plastikářství, výrobě energií a využívání přírodních zdrojů. Tekutina nebo pevná látka. Prášek či granule. Horké či studené. Venku nebo vevnitř. Tlak nebo vakuum. Prodyšné nebo neprodyšné materiály. S čímkoli pracujete, můžete se spolehnout na řadu výrobků Siftex, že váš provoz bude čistější, bezpečnější a že se vaše výrobní linky se nezastaví.


Celá rodina Siftexu stojí za každým svým produktem!

All site contents ©2000-2012
Siftex Equipment Company Inc.

Site Map
Contact Us
About
Support
Distributors